Numizmato.pl

Wyjątkowe akcesoria i monety

Logo
Strona główna Nowe produkty Promocje Szukaj Załóż konto Zaloguj
  Katalog monety i akcesoria » Regulaminy Moje konto     
Monety, akcesoria
ABONAMENT NUMIZMATYCZNY
Akcesoria numizmatyczne
Monety bulionowe srebrne, sztabki, monety inwestycyjne
Monety polskie, kolekcjonerskie po denominacji od 1995 do 2019
Monety złote
Monety 2 zł, 5 zł okolicznościowe
Polskie monety obiegowe od 1990
Monety PRL, monety przed denominacją 1949-1995
Monety polskie II RP 1923-1939
Monety euro
Monety zagraniczne
Dukaty lokalne, monety zastępcze
Numizmaty
Woreczki, rolki mennicze
Banknoty kolekcjonerskie
Banknoty obiegowe do 1995 r.
Literatura numizmatyczna
Filatelistyka
Monety w drodze
Katalog monet
Sklep numizmatyczny
Numizmatyka
Monety
Skup monet, skup banknotów, odznaczeń, orderów
Kontakt
e-mailnumizmato@numizmato.pl
Tel22 868 50 70 (pn - pt) godz. 10.30-18.30

Sklep czynny
Stacjonarny: pon-pt 10.30-18.30 Internetowy: 24 h
Informacje
NUMER KONTA
Kontakt
Polityka prywatności
Regulaminy
Dostawa
Zwroty i reklamacje
Status zamówienia
Urząd Patentowy
Blog dla Numizmatyka
Polityka cookie
Mapa dojazdu
Numizmato - nie tylko monety dla Numizmatyka
FAQ
Mapa Sklepu
Katalog produktów
Aktualności
10 zł 2019 r. - Łukasz Ciepliński „Pług” Żołnierze Niezłomni
10 zł Stanisław Kasznica „Wąsowski” Żołnierze NIezłomni
200 zł 10 zł 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego KUL
10 i 200 zł 200-lecie Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w
Regulaminy

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO numizmato.pl

REGULAMIN W FORMACIE PDF:
 

                     

kliknij tutaj


1.   Właścicielem sklepu jest Non Stop Sp. z o.o., Zarejestrowana przez Sąd Rejonowy : dla m. st. Warszawy     w   Warszawie, XII Wydział Gospodarczy pod nr. KRS: 0000290972. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.

  1. Klientem sklepu internetowego może być zarówno osoba fizyczna, jak i osoba prawna. Klientem sklepu numizmato.pl jest każdy zarejestrowany użytkownik, który dokonuje zamówienia.
  2. Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.numizmato.pl. Do prawidłowego odczytywania strony niezbędna jest przeglądarka internetowa Internet Explorer 6.0 lub wyższa. Potwierdzenie zamówienia przesyłane jest pocztą elektroniczną, jako plik tekstowy - posiadanie dodatkowego oprogramowania nie jest konieczne - niezbędne jest natomiast posiadanie konta E-mail. 
  3. Ceny towarów podawane są w Złotych Polskich i zawierają podatek VAT.
  4. Ceny towarów nie zawierają kosztów dostawy Zamówienia do Klienta.
  5. Klient składając Zamówienie decyduje o sposobie dostawy Zamówienia: pocztą kurierską lub przesyłką priorytetową Poczty Polskiej, lub przez odbiór osobisty.
  6. Koszt dostawy Zamówienia uzależniony jest od sposobu dostawy, wartości przedmiotów oraz od wielkości (ciężaru) zamówienia. Generowany przez system koszt przesyłki dotyczy tylko terytorium Polski. W przypadku wysyłki za granicę prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia. Za granicę Polski nie wysyłamy monet starszych niż 50 lat! 
  7. Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje e-mailem szczegółową informację o zamówionych przez siebie towarach, koszcie wysyłki produktów oraz sposobie płatności za zakupione towary wraz z numerem rachunku bankowego.
  8. Płatność za zamówione towary następuje za pomocą przelewu bankowego na wskazane konto sklepu numizmato.pl. Brak płatności w ciągu 5 dni od złożenia zamówienia, a w przypadku odbioru osobistego - brak odbioru w ciągu 5 dni od przesłania zaproszenia, skutkuje anulowaniem zamówienia i usunięciem konta użytkownika.
  9. Klient może anulować zamówienie w terminie 2 dni od jego złożenia kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta numizmato@numizmato.pl, pisząc w tytule e-maila: „Anulowanie zamówienia nr x”.
  10. Do każdego zamówienia wystawiany jest dowód zakupu - paragon lub faktura VAT (standardowo wystawiamy paragon, na życzenie przesłane E-mailem w ciągu 24 godz. od zakupu wystawiamy fakturę)
  11. Dowód zakupu dołączany jest do zamówionych towarów i jest podstawą do ewentualnych reklamacji towarów.
  12. Sposób reklamowania zakupionych towarów stanowi odrębny regulamin umieszczony w zakładce POMOC.
  13. Przyjęcie do realizacji Zamówienia następuje w momencie zaksięgowania wpłaty za Zamówienie na koncie bankowym numizmato.pl.
  14. Wysyłka zamówienia następuje w ciągu 7 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym numizmato.pl (o ile w opisie przedmiotu nie zaznaczono inaczej).
  15. W przypadku, gdy z przyczyn niezależnych od numizmato.pl. realizacja Zamówienia będzie niemożliwa, numizmato.pl zwraca Kupującemu zapłatę za zamówienie na wskazane przez Kupującego konto.
  16. Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych lub błędów w elektronicznym przetwarzaniu oferty.
  17. Zakup produktów w przedsprzedaży (zwłaszcza monet) jest usługą licytacji i / lub odbioru w Narodowym Banku Polskim w imieniu klienta. Od tej usługi nie przysługuje prawo do zwrotu w ciągu 10 dni od otrzymania towaru.
  18. Logowanie do sklepu oznacza akceptację wszystkich dostępnych regulaminów w ich aktualnym brzmieniu.

Zwrot:
Zwroty zakupionych towarów są przyjmowane w ciągu 14 dni od realizacji Zamówienia. W przypadku licytacji w imieniu klienta (zwłaszcza monet oferowanych w przedsprzedaży) zwroty / rezygnacje z usługi przyjmujemy w ciągu 10 dni od momentu złożenia zamówienia.
Zwracane towary powinny być pełnowartościowe, nieuszkodzone.
Pieniądze za zwrócony towar są przekazywane na podane konto w ciągu 7 dni roboczych.

Reklamacje:
Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności doręczyciela.
Przed wysyłką należy wysłać E-mail z informacją o powodach reklamacji, na adres
numizmato@numizmato.pl. Mile widziana dokumentacja fotograficzna.
Do protokołu reklamacyjnego należy dołączyć dowód zakupu towaru.
Pokrywamy koszty przesyłek wynikłych z błędnej realizacji zamówienia przez nasz sklep.

 

 

UWAGA: sprawdź zawartość przesyłki w obecności dostarczającej ją osoby!

 

Zwroty i reklamacje powinny być adresowane na adres podany poniżej. Przesyłkę ze zwrotem opłaca kupujący. Numizmato.pl zwraca koszt przesyłki po uznaniu reklamacji.

Adres do kierowania zwrotów:

Non Stop / Numizmato
ul. Czardasza 18 lok 8
02-169 Warszawa

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

REGULAMIN ABONAMENTU PEŁNEGO 2018 z gratisową kasetą De Luxe i rabatem 10%

Non Stop Sp. z o.o., Zarejestrowana przez Sąd Rejonowy : dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy pod nr. KRS: 0000290972., zwaną dalej numizmato.pl, zawiadamia kontrahentów, iż zgodnie z art. 384 § 1 i 4 kodeksu cywilnego, ustala w poniższej treści ogólne warunki umowy o abonament numizmatyczny

1. Usługa prowadzenia abonamentu obejmuje wszystkie srebrne (10 zł i 20 zł) i złote monety kolekcjonerskie (100 zł i 200 zł) emitowane przez NBP, przez oficjalny system NBP, w roku, którego dotyczy.. Monety będą sprzedawane w cenie detalicznej NBP powiększonej o marże sklepu odpowiednio 10% dla monet srebrnych  10 i 20 zł, oraz 5% dla monet złotych 100 i 200 zł. Monety 5 zł okolicznościowe będą zamieniane po wartości nominalnej 5 zł. Abonament nie obejmuje monet srebrnych o nakładach niższych niż 12 tys. sztuk, oraz monet złotych o nakładach niższych niż 1,5 tys. sztuk.
2. Kaseta De Luxe będzie wysłana wraz z ostatnią monetą, lub w pierwszym kwartale następnego roku.
3. Rabat na zakupy jest uruchamiany w momencie zaksięgowania wpłaty opłaty abonamentowej. Rabat udzielany jest na wszystkie akcesoria numizmatyczne Numizmato, nie dotyczy monet, numizmatów itp. Rabat nie dotyczy produktów w promocji. Rabat wygasa z dniem 31 grudnia, roku, którego dotyczy abonament, z zastrzeżeniem ust. 8. Przedłużenie okresu następuje poprzez zakup abonamentu na kolejny rok.
4. Zakup jednego abonamentu oznacza jedną sztukę z danego tematu i kruszcu. Jeśli klient chce otrzymać większą ilość monet (a także kaset De Luxe), musi nabyć i opłacić odpowiednią ilośc abonamentów. Rabat na zakupy w sklepie nie sumuje się
5. Najpóźniej 7 dni przed terminem płatności numizmato.pl wysyła E-mail z informacją o wielkości wpłaty za daną pozycję, oraz koszt wysyłki.
6. Wysyłkę monet realizujemy w ciągu 7 dni roboczych od daty emisji, Pocztą Polską, przesyłką wartościową, lub przesyłką kurierską.
7. Odbiór osobisty jest możliwy po zaksięgowaniu wpłaty na koncie numizmato.pl. W takim przypadku Klient nie ponosi kosztów przesyłki.
8. Opłata za obsługę abonamentu nie podlega zwrotowi po upływie 10 dni od zawarcia umowy usługi prowadzenia abonamentu (zgodnie z art. 10. 1. - świadczenie usługi)*. Brak wpłaty za daną monetę jest równoznaczny z rezygnacją z abonamentu. Za brak wpłaty uznaje się brak przelewu, od Klienta, na koncie numizmato.pl na 3 dni przed terminem płatności w NBP. W takim przypadku gratisowa kaseta nie będzie wysłana a rabat na zakupy w naszym sklepie będzie wstrzymany.
9. W przypadku redukcji ilości monet w Narodowym Banku Polskim numizmato.pl zastrzega możliwość wypowiedzenia umowy o abonament ,bez podania przyczyny, oraz zwraca klientowi opłatę abonamentową. W przypadku redukcji zamówienia w NBP konkretnej monety przy jednoczesnej realizacji pozostałych, numizmato.pl zwróci opłatę abonamentową proporcjonalnie do ilości niedostarczonych monet. W takim przypadku zwrot następuje, po przesłaniu ostatniej monety. Zwrot nie następuje w przypadku umieszczenia przez NBP w planie emisyjnym i / lub wyemitowania monet srebrnych o nakładach niższych niż 12 tys. sztuk, oraz monet złotych o nakładach niższych niż 1,5 tys. sztuk.
10. Wszelkie zmiany (np. adresu do wysyłki) należy kierować na adres E-mail: 
numizmato@numizmato.pl

REGULAMIN ABONAMENTU SREBRNEGO 2018 z gratisową kasetą De Luxe i rabatem 10%

Non Stop Sp. z o.o., Zarejestrowana przez Sąd Rejonowy : dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy pod nr. KRS: 0000290972., zwaną dalej numizmato.pl, zawiadamia kontrahentów, iż zgodnie z art. 384 § 1 i 4 kodeksu cywilnego, ustala w poniższej treści ogólne warunki umowy o abonament numizmatyczny

1. Usługa prowadzenia abonamentu obejmuje wszystkie srebrne monety kolekcjonerskie (10 zł i 20 zł) emitowane przez NBP, w roku którego dotyczy. Monety będą sprzedawane w cenie detalicznej NBP
powiększonej o marże sklepu 10%. Monety 5 zł będą zamieniane po wartości nominalnej 5 zł. Abonament nie obejmuje monet srebrnych o nakładach niższych niż 12 tys. sztuk,
2. Kaseta De Luxe będzie wysłana wraz z ostatnią monetą
, lub w pierwszym kwartale następnego roku.
3. Rabat na zakupy jest uruchamiany w momencie zaksięgowania wpłaty opłaty abonamentowej. Rabat udzielany jest na wszystkie akcesoria numizmatyczne Numizmato, nie dotyczy monet, numizmatów itp. Rabat nie dotyczy produktów w promocji. Rabat wygasa z dniem 31 grudnia, roku, którego dotyczy abonament, z zastrzeżeniem ust. 8. Przedłużenie okresu następuje poprzez zakup abonamentu na kolejny rok.
4. Zakup jednego abonamentu oznacza jedną sztukę z danego tematu. Jeśli klient chce otrzymać większą ilość monet (a także kaset De Luxe), musi nabyć i opłacić odpowiednią ilość abonamentów. Rabat na zakupy w sklepie nie sumuje się
5. Najpóźniej 7 dni przed terminem płatności numizmato.pl wysyła E-mail z informacją o wielkości wpłaty za daną pozycję, oraz koszt wysyłki.
6. Wysyłkę monet realizujemy w ciągu 7 dni roboczych od daty emisji, Pocztą Polską, przesyłką wartościową, lub przesyłką kurierską.
7. Odbiór osobisty jest możliwy po zaksięgowaniu wpłaty na koncie numizmato.pl. W takim przypadku Klient nie ponosi kosztów przesyłki.
8. Opłata za obsługę abonamentu nie podlega zwrotowi po upływie 10 dni od zawarcia umowy usługi prowadzenia abonamentu (zgodnie z art. 10. 1. - świadczenie usługi)*. Brak wpłaty za daną monetę jest równoznaczny z rezygnacją z abonamentu. Za brak wpłaty uznaje się brak przelewu, od Klienta, na koncie numizmato.pl na 3 dni przed terminem płatności w NBP. W takim przypadku gratisowa kaseta nie będzie wysłana a rabat na zakupy w naszym sklepie będzie wstrzymany.
9. W przypadku redukcji ilości monet w Narodowym Banku Polskim numizmato.pl zastrzega możliwość wypowiedzenia umowy o abonament ,bez podania przyczyny, oraz zwraca klientowi opłatę abonamentową. W przypadku redukcji przez NBP zamówienia konkretnej monety przy jednoczesnej realizacji pozostałych, numizmato.pl zwróci opłatę abonamentową proporcjonalnie do ilości niedostarczonych monet. W takim przypadku zwrot następuje, po przesłaniu ostatniej monety. Zwrot nie następuje w przypadku umieszczenia przez NBP w planie emisyjnym i / lub wyemitowania monet srebrnych o nakładach niższych niż 12 tys. sztuk.
10. Wszelkie zmiany (np. adresu do wysyłki) należy kierować na adres E-mail: 
numizmato@numizmato.pl

REGULAMIN ABONAMENTU PEŁNEGO 2018 z rabatem 10%

Non Stop Sp. z o.o., Zarejestrowana przez Sąd Rejonowy : dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy pod nr. KRS: 0000290972., zwaną dalej numizmato.pl, zawiadamia kontrahentów, iż zgodnie z art. 384 § 1 i 4 kodeksu cywilnego, ustala w poniższej treści ogólne warunki umowy o abonament numizmatyczny

1. Usługa prowadzenia abonamentu obejmuje wszystkie srebrne (10 zł i 20 zł) i złote monety kolekcjonerskie (100 zł i 200 zł) emitowane przez NBP, w roku, którego dotyczy. Do ceny detalicznej NBP zostanie doliczona marża 10%  dla monet srebrnych o nominałach 10 i 20 zł, oraz 5% dla monet złotych o nominałach 100 i 200 zł. Monety 5 zł będą zamieniane po wartości nominalnej 5 zł. Abonament nie obejmuje monet srebrnych o nakładach niższych niż 12 tys. sztuk, oraz monet złotych o nakładach niższych niż 1,5 tys. sztuk.
2. Rabat na zakupy jest uruchamiany w momencie zaksięgowania wpłaty opłaty abonamentowej. Rabat udzielany jest na wszystkie akcesoria numizmatyczne numizmato.pl, nie dotyczy monet, numizmatów itp. Rabat nie dotyczy produktów w promocji.
3. Zakup jednego abonamentu oznacza jedną sztukę z danego tematu i kruszcu. Jeśli klient chce otrzymać większą ilość monet, musi nabyć i opłacić odpowiednią ilośc abonamentów. Rabat na zakupy w sklepie nie sumuje się. Rabat wygasa z dniem 31 grudnia, roku, którego dotyczy abonament, z zastrzeżeniem ust. 7. Przedłużenie okresu następuje poprzez zakup abonamentu na kolejny rok.
4. Najpóźniej 7 dni przed terminem płatności w NBP numizmato.pl wysyła E-mail z informacją o wielkości wpłaty za daną pozycję, oraz koszt wysyłki.
5. Wysyłkę monet realizujemy w ciągu 7 dni roboczych od daty emisji, Pocztą Polską, przesyłką wartościową, lub przesyłką kurierską.
6. Odbiór osobisty jest możliwy po zaksięgowaniu wpłaty na koncie numizmato.pl. W takim przypadku Klient nie ponosi kosztów przesyłki.
7. Opłata za obsługę abonamentu nie podlega zwrotowi po upływie 10 dni od zawarcia umowy usługi prowadzenia abonamentu (zgodnie z art. 10. 1. - świadczenie usługi)*. Brak wpłaty za daną monetę jest równoznaczny z rezygnacją z abonamentu. Za brak wpłaty uznaje się brak przelewu, od Klienta, na koncie numizmato.pl na 3 dni przed terminem płatności w NBP. W takim przypadku rabat na zakupy w naszym sklepie będzie wstrzymany.
8. W przypadku redukcji ilości zamówionych monet w Narodowym Banku Polskim numizmato.pl zastrzega możliwość wypowiedzenia umowy o abonament, bez podania przyczyny, oraz zwraca klientowi opłatę abonamentową. W przypadku redukcji w NBP zamówienia konkretnej monety przy jednoczesnej realizacji pozostałych, numizmato.pl zwróci opłatę abonamentową proporcjonalnie do ilości niedostarczonych monet. W takim przypadku zwrot następuje, po przesłaniu ostatniej monety. Zwrot nie następuje w przypadku umieszczenia przez NBP w planie emisyjnym i / lub wyemitowania monet srebrnych o nakładach niższych niż 12 tys. sztuk, oraz monet złotych o nakładach niższych niż 1,5 tys. sztuk.
9. Wszelkie zmiany (np. adresu do wysyłki) należy kierować na adres E-mail: 
numizmato@numizmato.pl


REGULAMIN ABONAMENTU SREBRNEGO 2018 z rabatem 10%

Non Stop Sp. z o.o., Zarejestrowana przez Sąd Rejonowy : dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy pod nr. KRS: 0000290972., zwaną dalej numizmato.pl, zawiadamia kontrahentów, iż zgodnie z art. 384 § 1 i 4 kodeksu cywilnego, ustala w poniższej treści ogólne warunki umowy o abonament numizmatyczny

1. Usługa prowadzenia abonamentu obejmuje wszystkie srebrne monety kolekcjonerskie (10 zł i 20 zł) emitowane przez NBP, przez oficjalny system NBP, w roku którego dotyczy, oraz monety 5 zł. Do ceny detalicznej NBP będzie doliczana marża  w wysokości 10%. Monety 5 zł będą zamieniane po wartości nominalnej 5 zł. Abonament nie obejmuje monet srebrnych o nakładach niższych niż 12 tys. sztuk.
2. Rabat na zakupy jest uruchamiany w momencie zaksięgowania wpłaty opłaty abonamentowej. Rabat udzielany jest na wszystkie akcesoria numizmatyczne numizmato.pl, nie dotyczy monet, numizmatów itp. Rabat nie dotyczy produktów w promocji.
3. Zakup jednego abonamentu oznacza jedną sztukę z danego tematu. Jeśli klient chce otrzymać większą ilość monet, musi nabyć i opłacić odpowiednią ilość abonamentów. Rabat na zakupy w sklepie nie sumuje się. Rabat wygasa z dniem 31 grudnia, roku, którego dotyczy abonament, z zastrzeżeniem ust. 7. Przedłużenie okresu następuje poprzez zakup abonamentu na kolejny rok.
4. Najpóżniej 7 dni przed terminem płatności w NBP numizmato.pl wysyła E-mail z informacją o wielkości wpłaty za daną pozycję, oraz koszt wysyłki.
5. Wysyłkę monet numizmato.pl realizuje w ciagu 10 dni roboczych od daty emisji, Pocztą Polską, przesyłką wartościową lub przesyłką kurierską..
6. Odbiór osobisty jest możliwy po zaksięgowaniu wpłaty na koncie numizmato.pl. W takim przypadku Klient nie ponosi kosztów przesyłki.
7. Opłata za obsługę abonamentu nie podlega zwrotowi po upływie 10 dni od zawarcia umowy usługi prowadzenia abonamentu (zgodnie z art. 10. 1. - świadczenie usługi)*. Brak wpłaty za daną monetę jest równoznaczny z rezygnacją z abonamentu. Za brak wpłaty uznaje się brak przelewu, od Klienta, na koncie numizmato.pl na 3 dni przed terminem płatności w NBP. W takim przypadku gratisowa kaseta nie będzie wysłana a rabat na zakupy w naszym sklepie będzie wstrzymany.
8. W przypadku redukcji zamówionych monet w Narodowym Banku Polskim numizmato.pl zastrzega możliwość wypowiedzenia umowy o abonament, bez podania przyczyny, oraz zwraca klientowi opłatę abonamentową. W przypadku redukcji zamówienia przez NBP konkretnej monety przy jednoczesnej realizacji pozostałych, numizmato.pl zwróci opłatę abonamentową proporcjonalnie do ilości niedostarczonych monet. W takim przypadku zwrot następuje, po przesłaniu ostatniej monety. Zwrot nie następuje w przypadku umieszczenia przez NBP w planie emisyjnym i / lub wyemitowania monet srebrnych o nakładach niższych niż 12 tys. sztuk, oraz monet złotych o nakładach niższych niż 1,5 tys. sztuk.
9. Wszelkie zmiany (np. adresu do wysyłki) należy kierować na adres E-mail: 
numizmato@numizmato.pl

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

REGULAMIN ABONAMENTU PEŁNEGO 2017 z gratisową kasetą De Luxe i rabatem 10%


Non Stop Sp. z o.o., Zarejestrowana przez Sąd Rejonowy : dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy pod nr. KRS: 0000290972., zwaną dalej numizmato.pl, zawiadamia kontrahentów, iż zgodnie z art. 384 § 1 i 4 kodeksu cywilnego, ustala w poniższej treści ogólne warunki umowy o abonament numizmatyczny

1. Usługa prowadzenia abonamentu obejmuje wszystkie srebrne (10 zł i 20 zł) i złote monety kolekcjonerskie (100 zł i 200 zł) emitowane przez NBP, przez oficjalny sytem NBP, w roku, którego dotyczy oraz monety NG (2 zł) wydawane wraz z monetami srebrnymi (o ile w opisie abonamentu nie napisano inaczej). Monety będą sprzedawane w cenie detalicznej NBP. Monety 2 zł NG i 5 zł okolicznościowe będą zamieniane po wartości nominalnej 2 zł i 5 zł. Monety 2 zł NG które nie mają swojego odpowiednika w postaci monety srebrnej będą wysyłane na życzenie klienta, pod koniec roku. Abonament nie obejmuje monet kolekcjonerskich srebrnych i złotych emitowanych przez NBP, ale sprzedawanych poza oficjalnym serwisem licytacyjnym (aukcyjnym) kolekcjoner NBP. Abonament nie obejmuje monet srebrnych o nakładach niższych niż 20 tys. sztuk, oraz monet złotych o nakładach niższych niż 1,5 tys. sztuk.
2. Kaseta De Luxe będzie wysłana wraz z ostatnią monetą, lub w pierszym kwartale następnego roku.
3. Rabat na zakupy jest uruchamiany w momencie zaksiegowania wpłaty opłaty abonamentowej. Rabat udzielany jest na wszystkie akcesoria numizmatyczne Numizmato, nie dotyczy monet, numizmatów itp. Rabat nie dotyczy produktów w promocji. Rabat wygasa z dniem 31 grudnia, roku, którego dotyczy abonament, z zastrzeżeniem ust. 8. Przedłużenie okresu następuje poprzez zakup abonamnetu na kolejny rok.
4. Zakup jednego abonamentu oznacza jedną sztukę z danego tematu i kruszcu. Jeśli klient chce otrzymać większą ilośc monet (a także kaset De Luxe), musi nabyć i opłacić odpowiednią ilośc abonamentów. Rabat na zakupy w sklepie nie sumuje się
5. Najpóżniej 7 dni przed terminem płatności numizmato.pl wysyła E-mail z informacją o wielkości wpłaty za daną pozycję, oraz koszt wysyłki.
6. Wysyłkę monet realizujemy w ciagu 7 dni roboczych od daty emisji, Pocztą Polską, przesyłką wartościową, lub przesyłką kurierską.
7. Odbiór osobisty jest możliwy po zaksięgowaniu wpłaty na koncie numizmato.pl. W takim przypadku Klient nie ponosi kosztów przesyłki.
8. Opłata za obsługę abonamentu nie podlega zwrotowi po upływie 10 dni od zawarcia umowy usługi prowadzenia abonamentu (zgodnie z art. 10. 1. - świadczenie usługi)*. Brak wpłaty za daną monetę jest równoznaczny z rezygnacją z abonamentu. Za brak wpłaty uznaje się brak przelewu, od Klienta, na koncie numizmato.pl na 3 dni przed terminem płatności w NBP. W takim przypadku gratisowa kaseta nie będzie wysłana a rabat na zakupy w naszym sklepie będzie wstrzymany.
9. W przypadku redukcji ilości monet w Narodowym Banku Polskim numizmato.pl zastrzega możliwość wypowiedzenia umowy o abonament ,bez podania przyczyny, oraz zwraca klientowi opłatę abonamentową. W przypadku redukcji zamówienia w NBP konkretnej monety przy jednoczesnej realizacji pozostałych, numizmato.pl zwróci opłatę abonamentową proporcjonalnie do ilości niedostarczonych monet. W takim przypadku zwrot następuje, po przesłaniu ostatniej monety. Zwrot nie następuje w przypadku monet kolekcjonerskich srebrnych i złotych emitowanych przez NBP, ale dystrybuowanych poza oficjalnym serwisem licytacyjnym "kolekcjoner NBP". Zwrot nie następuje w przypadku umieszczenia przez NBP w planie emisyjnym i / lub wyemitowania monet srebrnych o nakładach niższych niż 20 tys. sztuk, oraz monet złotych o nakładach niższych niż 2 tys. sztuk.
10. Wszelkie zmiany (np. adresu do wysyłki) należy kierować na adres E-mail: 
numizmato@numizmato.pl


REGULAMIN ABONAMENTU SREBRNEGO 2017 z gratisową kasetą De Luxe i rabatem 10%

Non Stop Sp. z o.o., Zarejestrowana przez Sąd Rejonowy : dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy pod nr. KRS: 0000290972., zwaną dalej numizmato.pl, zawiadamia kontrahentów, iż zgodnie z art. 384 § 1 i 4 kodeksu cywilnego, ustala w poniższej treści ogólne warunki umowy o abonament numizmatyczny

1. Usługa prowadzenia abonamentu obejmuje wszystkie srebrne monety kolekcjonerskie (10 zł i 20 zł) emitowane przez NBP, w roku którego dotyczy, oraz monety NG (2 zł) wydawane wraz z monetami srebrnymi (o ile w opisie abonamentu nie napisano inaczej). Monety będą sprzedawane w cenie detalicznej NBP. Monety 2 zł NG i 5 zł będą zamieniane po wartości nominalnej 2 zł i 5 zł. Monety 2 zł NG które nie mają swojego odpowiednika w postaci monety srebrnej będą wysyłane na życzenie klienta, pod koniec roku. Abonament nie obejmuje monet kolekcjonerskich srebrnych emitowanych przez NBP, ale sprzedawanych poza oficjalnym serwisem licytacyjnym (aukcyjnym) kolekcjoner NBP. Abonament nie obejmuje monet srebrnych o nakładach niższych niż 20 tys. sztuk,
2. Kaseta De Luxe będzie wysłana wraz z ostatnią monetą
, lub w pierszym kwartale następnego roku.
3. Rabat na zakupy jest uruchamiany w momencie zaksiegowania wpłaty opłaty abonamentowej. Rabat udzielany jest na wszystkie akcesoria numizmatyczne Numizmato, nie dotyczy monet, numizmatów itp. Rabat nie dotyczy produktów w promocji. Rabat wygasa z dniem 31 grudnia, roku, którego dotyczy abonament, z zastrzeżeniem ust. 8. Przedłużenie okresu następuje poprzez zakup abonamnetu na kolejny rok.
4. Zakup jednego abonamentu oznacza jedną sztukę z danego tematu. Jeśli klient chce otrzymać większą ilośc monet (a także kaset De Luxe), musi nabyć i opłacić odpowiednią ilośc abonamentów. Rabat na zakupy w sklepie nie sumuje się
5. Najpóżniej 7 dni przed terminem płatności numizmato.pl wysyła E-mail z informacją o wielkości wpłaty za daną pozycję, oraz koszt wysyłki.
6. Wysyłkę monet realizujemy w ciagu 7 dni roboczych od daty emisji, Pocztą Polską, przesyłką wartościową, lub przesyłką kurierską.
7. Odbiór osobisty jest możliwy po zaksięgowaniu wpłaty na koncie numizmato.pl. W takim przypadku Klient nie ponosi kosztów przesyłki.
8. Opłata za obsługę abonamentu nie podlega zwrotowi po upływie 10 dni od zawarcia umowy usługi prowadzenia abonamentu (zgodnie z art. 10. 1. - świadczenie usługi)*. Brak wpłaty za daną monetę jest równoznaczny z rezygnacją z abonamentu. Za brak wpłaty uznaje się brak przelewu, od Klienta, na koncie numizmato.pl na 3 dni przed terminem płatności w NBP. W takim przypadku gratisowa kaseta nie będzie wysłana a rabat na zakupy w naszym sklepie będzie wstrzymany.
9. W przypadku redukcji ilości monet w Narodowym Banku Polskim numizmato.pl zastrzega możliwość wypowiedzenia umowy o abonament ,bez podania przyczyny, oraz zwraca klientowi opłatę abonamentową. W przypadku redukcji przez NBP zamówienia konkretnej monety przy jednoczesnej realizacji pozostałych, numizmato.pl zwróci opłatę abonamentową proporcjonalnie do ilości niedostarczonych monet. W takim przypadku zwrot następuje, po przesłaniu ostatniej monety. Zwrot nie następuje w przypadku monet kolekcjonerskich srebrnych i złotych emitowanych przez NBP, ale dystrybuowanych poza oficjalnym serwisem licytacyjnym "kolekcjoner NBP". Zwrot nie następuje w przypadku umieszczenia przez NBP w planie emisyjnym i / lub wyemitowania monet srebrnych o nakładach niższych niż 20 tys. sztuk, oraz monet złotych o nakładach niższych niż 2 tys. sztuk.
10. Wszelkie zmiany (np. adresu do wysyłki) należy kierować na adres E-mail: 
numizmato@numizmato.pl
 
REGULAMIN ABONAMENTU ZŁOTEGO 2017 z gratisową kasetą De Luxe i rabatem 10%

Non Stop Sp. z o.o., Zarejestrowana przez Sąd Rejonowy : dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy pod nr. KRS: 0000290972., zwaną dalej numizmato.pl, zawiadamia kontrahentów, iż zgodnie z art. 384 § 1 i 4 kodeksu cywilnego, ustala w poniższej treści ogólne warunki umowy o abonament numizmatyczny

1. Usługa prowadzenia abonamentu obejmuje wszystkie złote monety kolekcjonerskie (100 zł i 200 zł) emitowane przez NBP, przez oficjalny sytem aukcyjny kolekcjoner NBP, w roku, którego dotyczy (o ile w opisie abonamentu nie napisano inaczej). Monety będą sprzedawane w cenie detalicznej NBP. Monety 2 zł NG będą zamieniane po wartości nominalnej 2 zł. Monety 2 zł NG które nie mają swojego odpowiednika w postaci monety srebrnej będą wysyłane na życzenie klienta, pod koniec roku. Abonament nie obejmuje monet kolekcjonerskich złotych emitowanych przez NBP, ale sprzedawanych poza oficjalnym serwisem licytacyjnym (aukcyjnym) kolekcjoner NBP. Abonament nie obejmuje monet złotych o nakładach niższych niż 2 tys. sztuk.
2. Kaseta De Luxe będzie wysłana wraz z ostatnią monetą
, lub w pierszym kwartale następnego roku.
3. Rabat na zakupy jest uruchamiany w momencie zaksiegowania wpłaty opłaty abonamentowej. Rabat udzielany jest na wszystkie akcesoria numizmatyczne, nie dotyczy monet, numizmatów itp. Rabat nie dotyczy produktów w promocji. Rabat wygasa z dniem 31 grudnia, roku, którego dotyczy abonament, z zastrzeżeniem ust. 8. Przedłużenie okresu następuje poprzez zakup abonamnetu na kolejny rok.
4. Zakup jednego abonamentu oznacza jedną sztukę z danego tematu. Jeśli klient chce otrzymać większą ilośc monet (a także kaset De Luxe), musi nabyć i opłacić odpowiednią ilośc abonamentów. Rabat na zakupy w sklepie nie sumuje się
5. Najpóżniej 7 dni przed terminem płatności numizmato.pl wysyła E-mail z informacją o wielkości wpłaty za daną pozycję, oraz koszt wysyłki.
6. Wysyłkę monet realizujemy w ciagu 7 dni roboczych od daty emisji, Pocztą Polską, przesyłką wartościową, lub przesyłką kurierską.
7. Odbiór osobisty jest możliwy po zaksięgowaniu wpłaty na koncie numizmato.pl. W takim przypadku Klient nie ponosi kosztów przesyłki.
8. Opłata za obsługę abonamentu nie podlega zwrotowi po upływie 10 dni od zawarcia umowy usługi prowadzenia abonamentu (zgodnie z art. 10. 1. - świadczenie usługi)*. Brak wpłaty za daną monetę jest równoznaczny z rezygnacją z abonamentu. Za brak wpłaty uznaje się brak przelewu, od Klienta, na koncie numizmato.pl na 3 dni przed terminem płatności w NBP. W takim przypadku gratisowa kaseta nie będzie wysłana a rabat na zakupy w naszym sklepie będzie wstrzymany.
9. W przypadku niewylicytowania odpowiedniej ilości monet w Narodowym Banku Polskim numizmato.pl zastrzega możliwość wypowiedzenia umowy o abonament ,bez podania przyczyny, oraz zwraca klientowi opłatę abonamentową. W przypadku niewylicytowania konkretnej monety przy jednoczesnej realizacji pozostałych, numizmato.pl zwróci opłatę abonamentową proporcjonalnie do ilości niedostarczonych monet. W takim przypadku zwrot następuje, po przesłaniu ostatniej monety. Zwrot nie następuje w przypadku monet kolekcjonerskich srebrnych i złotych emitowanych przez NBP, ale dystrybuowanych poza oficjalnym serwisem licytacyjnym "kolekcjoner NBP". Zwrot nie następuje w przypadku umieszczenia przez NBP w planie emisyjnym i / lub wyemitowania monet srebrnych o nakładach niższych niż 30 tys. sztuk, oraz monet złotych o nakładach niższych niż 2 tys. sztuk.
10. Wszelkie zmiany (np. adresu do wysyłki) należy kierować na adres E-mail: 
numizmato@numizmato.pl

REGULAMIN ABONAMENTU PEŁNEGO 2017 z rabatem 10%

Non Stop Sp. z o.o., Zarejestrowana przez Sąd Rejonowy : dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy pod nr. KRS: 0000290972., zwaną dalej numizmato.pl, zawiadamia kontrahentów, iż zgodnie z art. 384 § 1 i 4 kodeksu cywilnego, ustala w poniższej treści ogólne warunki umowy o abonament numizmatyczny

1. Usługa prowadzenia abonamentu obejmuje wszystkie srebrne (10 zł i 20 zł) i złote monety kolekcjonerskie (100 zł i 200 zł) emitowane przez NBP, przez oficjalny sytem aukcyjny kolekcjoner NBP, w roku, którego dotyczy, oraz monety NG (2 zł) wydawane wraz z monetami srebrnymi (o ile w opisie abonamentu nie napisano inaczej). Do ceny detalicznej NBP nie zostanie doliczona marża. Monety 2 zł NG będą zamieniane po wartości nominalnej 2 zł. Monety 2 zł NG które nie mają swojego odpowiednika w postaci monety srebrnej będą wysyłane na życzenie klienta, pod koniec roku. Abonament nie obejmuje monet kolekcjonerskich srebrnych i złotych emitowanych przez NBP, ale sprzedawanych poza oficjalnym serwisem licytacyjnym (aukcyjnym) kolekcjoner NBP. Abonament nie obejmuje monet srebrnych o nakładach niższych niż 20 tys. sztuk, oraz monet złotych o nakładach niższych niż 2 tys. sztuk.
2. Rabat na zakupy jest uruchamiany w momencie zaksiegowania wpłaty opłaty abonamentowej. Rabat udzielany jest na wszystkie akcesoria numizmatyczne numizmato.pl, nie dotyczy monet, numizmatów itp. Rabat nie dotyczy produktów w promocji.
3. Zakup jednego abonamentu oznacza jedną sztukę z danego tematu i kruszcu. Jeśli klient chce otrzymać większą ilośc monet, musi nabyć i opłacić odpowiednią ilośc abonamentów. Rabat na zakupy w sklepie nie sumuje się. Rabat wygasa z dniem 31 grudnia, roku, którego dotyczy abonament, z zastrzeżeniem ust. 7. Przedłużenie okresu następuje poprzez zakup abonamnetu na kolejny rok.
4. Najpóżniej 7 dni przed terminem płatności w NBP numizmato.pl wysyła E-mail z informacją o wielkości wpłaty za daną pozycję, oraz koszt wysyłki.
5. Wysyłkę monet realizujemy w ciagu 7 dni roboczych od daty emisji, Pocztą Polską, przesyłką wartościową, lub przesyłką kurierską.
6. Odbiór osobisty jest możliwy po zaksięgowaniu wpłaty na koncie numizmato.pl. W takim przypadku Klient nie ponosi kosztów przesyłki.
7. Opłata za obsługę abonamentu nie podlega zwrotowi po upływie 10 dni od zawarcia umowy usługi prowadzenia abonamentu (zgodnie z art. 10. 1. - świadczenie usługi)*. Brak wpłaty za daną monetę jest równoznaczny z rezygnacją z abonamentu. Za brak wpłaty uznaje się brak przelewu, od Klienta, na koncie numizmato.pl na 3 dni przed terminem płatności w NBP. W takim przypadku rabat na zakupy w naszym sklepie będzie wstrzymany.
8. W przypadku redukcji ilości zamówionych monet w Narodowym Banku Polskim numizmato.pl zastrzega możliwość wypowiedzenia umowy o abonament ,bez podania przyczyny, oraz zwraca klientowi opłatę abonamentową. W przypadku redukcji w NBP zamówienia konkretnej monety przy jednoczesnej realizacji pozostałych, numizmato.pl zwróci opłatę abonamentową proporcjonalnie do ilości niedostarczonych monet. W takim przypadku zwrot następuje, po przesłaniu ostatniej monety. Zwrot nie następuje w przypadku monet kolekcjonerskich srebrnych i złotych emitowanych przez NBP, ale dystrybuowanych poza oficjalnym serwisem licytacyjnym "kolekcjoner NBP". Zwrot nie następuje w przypadku umieszczenia przez NBP w planie emisyjnym i / lub wyemitowania monet srebrnych o nakładach niższych niż 30 tys. sztuk, oraz monet złotych o nakładach niższych niż 2 tys. sztuk.
9. Wszelkie zmiany (np. adresu do wysyłki) należy kierować na adres E-mail: 
numizmato@numizmato.pl


REGULAMIN ABONAMENTU SREBRNEGO 2017 z rabatem 10%

Non Stop Sp. z o.o., Zarejestrowana przez Sąd Rejonowy : dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy pod nr. KRS: 0000290972., zwaną dalej numizmato.pl, zawiadamia kontrahentów, iż zgodnie z art. 384 § 1 i 4 kodeksu cywilnego, ustala w poniższej treści ogólne warunki umowy o abonament numizmatyczny

1. Usługa prowadzenia abonamentu obejmuje wszystkie srebrne monety kolekcjonerskie (10 zł i 20 zł) emitowane przez NBP, przez oficjalny sytem aukcyjny kolekcjoner NBP, w roku którego dotyczy, oraz monety NG (2 zł) wydawane wraz z monetami srebrnymi (o ile w opisie abonamentu nie napisano inaczej). Do ceny detalicznej NBP nie będzie doliczana marża. Monety 2 zł NG i 5 zł będą zamieniane po wartości nominalnej 2 zł i 5 zł. Monety 2 zł NG które nie mają swojego odpowiednika w postaci monety srebrnej będą wysyłane na życzenie klienta, pod koniec roku. Abonament nie obejmuje monet kolekcjonerskich srebrnych emitowanych przez NBP, ale sprzedawanych poza oficjalnym serwisem licytacyjnym (aukcyjnym) kolekcjoner NBP. Abonament nie obejmuje monet srebrnych o nakładach niższych niż 20 tys. sztuk.
2. Rabat na zakupy jest uruchamiany w momencie zaksiegowania wpłaty opłaty abonamentowej. Rabat udzielany jest na wszystkie akcesoria numizmatyczne numizmato.pl, nie dotyczy monet, numizmatów itp. Rabat nie dotyczy produktów w promocji.
3. Zakup jednego abonamentu oznacza jedną sztukę z danego tematu. Jeśli klient chce otrzymać większą ilośc monet, musi nabyć i opłacić odpowiednią ilośc abonamentów. Rabat na zakupy w sklepie nie sumuje się. Rabat wygasa z dniem 31 grudnia, roku, którego dotyczy abonament, z zastrzeżeniem ust. 7. Przedłużenie okresu następuje poprzez zakup abonamnetu na kolejny rok.
4. Najpóżniej 7 dni przed terminem płatności w NBP numizmato.pl wysyła E-mail z informacją o wielkości wpłaty za daną pozycję, oraz koszt wysyłki.
5. Wysyłkę monet numizmato.pl realizuje w ciagu 10 dni roboczych od daty emisji, Pocztą Polską, przesyłką wartościową lub przesyłką kurierską..
6. Odbiór osobisty jest możliwy po zaksięgowaniu wpłaty na koncie numizmato.pl. W takim przypadku Klient nie ponosi kosztów przesyłki.
7. Opłata za obsługę abonamentu nie podlega zwrotowi po upływie 10 dni od zawarcia umowy usługi prowadzenia abonamentu (zgodnie z art. 10. 1. - świadczenie usługi)*. Brak wpłaty za daną monetę jest równoznaczny z rezygnacją z abonamentu. Za brak wpłaty uznaje się brak przelewu, od Klienta, na koncie numizmato.pl na 3 dni przed terminem płatności w NBP. W takim przypadku gratisowa kaseta nie będzie wysłana a rabat na zakupy w naszym sklepie będzie wstrzymany.
8. W przypadku redukcji zamówionych monet w Narodowym Banku Polskim numizmato.pl zastrzega możliwość wypowiedzenia umowy o abonament ,bez podania przyczyny, oraz zwraca klientowi opłatę abonamentową. W przypadku redukcji zamówienia przez NBP konkretnej monety przy jednoczesnej realizacji pozostałych, numizmato.pl zwróci opłatę abonamentową proporcjonalnie do ilości niedostarczonych monet. W takim przypadku zwrot następuje, po przesłaniu ostatniej monety. Zwrot nie następuje w przypadku monet kolekcjonerskich srebrnych i złotych emitowanych przez NBP, ale dystrybuowanych poza oficjalnym serwisem licytacyjnym "kolekcjoner NBP". Zwrot nie następuje w przypadku umieszczenia przez NBP w planie emisyjnym i / lub wyemitowania monet srebrnych o nakładach niższych niż 20 tys. sztuk, oraz monet złotych o nakładach niższych niż 2 tys. sztuk.
9. Wszelkie zmiany (np. adresu do wysyłki) należy kierować na adres E-mail: 
numizmato@numizmato.pl
 
REGULAMIN ABONAMENTU ZŁOTEGO 2017 z rabatem 10%

Non Stop Sp. z o.o., Zarejestrowana przez Sąd Rejonowy : dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy pod nr. KRS: 0000290972., zwaną dalej numizmato.pl, zawiadamia kontrahentów, iż zgodnie z art. 384 § 1 i 4 kodeksu cywilnego, ustala w poniższej treści ogólne warunki umowy o abonament numizmatyczny

1. Usługa prowadzenia abonamentu obejmuje wszystkie złote monety kolekcjonerskie (100 zł i 200 zł) emitowane przez NBP, przez oficjalny sytem sprzedaży NBP, w roku którego dotyczy. (o ile w opisie abonamentu nie napisano inaczej). Do ceny detalicznej NBP nie będzie doliczana marża. Monety 2 zł NG i 5 zł będą zamieniane po wartości nominalnej 2 zł i 5 zł. Monety 2 zł NG które nie mają swojego odpowiednika w postaci monety srebrnej będą wysyłane na życzenie klienta, pod koniec roku. Abonament nie obejmuje monet kolekcjonerskich złotych emitowanych przez NBP, ale sprzedawanych poza oficjalnym serwisem licytacyjnym (aukcyjnym) kolekcjoner NBP. Abonament nie obejmuje monet monet złotych o nakładach niższych niż 2 tys. sztuk.
2. Rabat na zakupy jest uruchamiany w momencie zaksiegowania wpłaty opłaty abonamentowej. Rabat udzielany jest na wszystkie akcesoria numizmatyczne numizmato.pl, nie dotyczy monet, numizmatów itp. Rabat nie dotyczy produktów w promocji.
3. Zakup jednego abonamentu oznacza jedną sztukę z danego tematu. Jeśli klient chce otrzymać większą ilośc monet, musi nabyć i opłacić odpowiednią ilośc abonamentów. Rabat na zakupy w sklepie nie sumuje się. Rabat wygasa z dniem 31 grudnia, roku, którego dotyczy abonament, z zastrzeżeniem ust. 7. Przedłużenie okresu następuje poprzez zakup abonamnetu na kolejny rok.
4. Najpóżniej 7 dni przed terminem płatności w NBP numizmato.pl wysyła E-mail z informacją o wielkości wpłaty za daną pozycję, oraz koszt wysyłki.
5. Wysyłkę monet realizujemy w ciagu 7 dni roboczych od daty emisji, Pocztą Polską, przesyłką wartościową, lub przesyłką kurierską..
6. Odbiór osobisty jest możliwy po zaksięgowaniu wpłaty na koncie numizmato.pl. W takim przypadku Klient nie ponosi kosztów przesyłki.
7. Opłata za obsługę abonamentu nie podlega zwrotowi po upływie 10 dni od zawarcia umowy usługi prowadzenia abonamentu (zgodnie z art. 10. 1. - świadczenie usługi)*. Brak wpłaty za daną monetę jest równoznaczny z rezygnacją z abonamentu. Za brak wpłaty uznaje się brak przelewu, od Klienta, na koncie numizmato.pl na 3 dni przed terminem płatności w NBP. W takim przypadku rabat na zakupy w naszym sklepie będzie wstrzymany.
8. W przypadku redukcji odpowiedniej ilości monet w Narodowym Banku Polskim numizmato.pl zastrzega możliwość wypowiedzenia umowy o abonament, bez podania przyczyny, oraz zwraca klientowi opłatę abonamentową. W przypadku redukcji zamówienia konkretnej monety przy jednoczesnej realizacji pozostałych, numizmato.pl zwróci opłatę abonamentową proporcjonalnie do ilości niedostarczonych monet. W takim przypadku zwrot następuje, po przesłaniu ostatniej monety. Zwrot nie następuje w przypadku monet kolekcjonerskich srebrnych i złotych emitowanych przez NBP, ale dystrybuowanych poza oficjalnym serwisem licytacyjnym "kolekcjoner NBP". Zwrot nie następuje w przypadku umieszczenia przez NBP w planie emisyjnym i / lub wyemitowania monet srebrnych o nakładach niższych niż 30 tys. sztuk, oraz monet złotych o nakładach niższych niż 2 tys. sztuk.
9. Wszelkie zmiany (np. adresu do wysyłki) należy kierować na adres E-mail: 
numizmato@numizmato.pl

Powrót
Koszyk
   ... jest pusty
Logowanie
E-mail:
Hasło:


Bezpieczne logowanie

Rejestracja konta

Przypomnienie hasła
Podaj dalej


Polecamy
Kategorie
Banknoty
Informacje Numizmato
Katalog monet
Nowości numizmatyczne, monety
Numizmatyka - Encyklopedia
Przechowywanie monet, opakowania
Plany emisyjne
Skarbiec Mennicy Polskiej
Ciekawostki dla Numizmatyka
Filatelistyka
  17 październik 2019       
Internetowy i stacjonarny sklep numizmatyczny, Warszawa - Numizmato.pl oferuje Numizmatykom srebrne i zlote kolekcjonerskie monety polskie i zagraniczne, monety euro, monety PRL, miedzywojenne. Proponujemy Numizmatykom promocje, rabaty, nowe produkty - monety, numizmaty, abonament numizmatyczny, akcesoria numizmatyczne Leuchtturm, oraz naszej produkcji np. rocznikowe. Numizmatyka to Twoje hobby? To miejsce dla Ciebie! W Numizmato.pl znajdziesz m. in.: monety, banknoty, kasety na monety, palety, lupy, kapsle, wagi, suwmiarki, woreczki strunowe i wiele innych. Zapraszamy kazdego Numizmatyka do skorzystania z oferty!

Drogi Użytkowniku, w ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

[zamknij]