Numizmato.pl

Wyjątkowe akcesoria i monety

Logo
Strona główna Nowe produkty Promocje Szukaj Załóż konto Zaloguj
  Katalog monety i akcesoria » Przechowywanie monet, opakowania » Akcesoria numizmatyczne hurtownia Warszawa, także online Moje konto     
Monety, akcesoria
ABONAMENT NUMIZMATYCZNY
Akcesoria numizmatyczne
Monety bulionowe srebrne, sztabki, monety inwestycyjne
Monety polskie, kolekcjonerskie po denominacji od 1995 do 2023
Monety złote
Monety 2 zł, 5 zł okolicznościowe
Polskie monety obiegowe od 1990
Monety PRL, monety przed denominacją 1949-1995
Monety polskie II RP 1923-1939
Monety euro
Monety zagraniczne
Dukaty lokalne, monety zastępcze
Numizmaty
Woreczki, rolki mennicze
Banknoty kolekcjonerskie
Banknoty obiegowe do 1995 r.
Literatura numizmatyczna
Filatelistyka
Monety w drodze
Katalog monet
Sklep numizmatyczny
Numizmatyka
Monety
Skup monet, skup banknotów, odznaczeń, orderów, odznak
Kontakt
e-mailnumizmato@numizmato.pl
Tel22 868 50 70 (pn - pt) godz. 10.30-18.30

Sklep czynny
Stacjonarny: pon-pt 10.30-18.30 Internetowy: 24 h
Informacje
NUMER KONTA
Kontakt
Polityka prywatności
Regulaminy
Dostawa
Zwroty i reklamacje
Status zamówienia
Urząd Patentowy
Blog dla Numizmatyka
Polityka cookie
Mapa dojazdu
Numizmato - nie tylko monety dla Numizmatyka
FAQ
Mapa Sklepu
Katalog produktów
Kategorie
Banknoty
Informacje Numizmato
Katalog monet
Nowości numizmatyczne, monety
Numizmatyka - Encyklopedia
Przechowywanie monet, opakowania
Plany emisyjne
Skarbiec Mennicy Polskiej
Ciekawostki dla Numizmatyka
Filatelistyka
Aktualności
Akcesoria numizmatyczne hurtownia Warszawa, także online   Data: 15 marca 2010
Wstęp:

Zapraszamy do współpracy stacjonarne oraz internetowe sklepy numizmatyczne!Zawartość:

W chwili obecnej prowadzimy intensywne rozmowy ze sklepami numizmatycznymi, które stworzą sieć autoryzowanych dystrybutorów Numizmato - warunek - posiadanie sklepu stacjonarnego i / lub internetowego.
Przyłącz się do naszego sukcesu!

Zapytania ofertowe prosimy kierować na adres E-mail - numizmato@numizmato.pl

W naszej ofercie między innymi: 

System przechowywania monet firmy Numizmato
 
Numizmato jest liderem w produkcji kaset tematycznych na monety i numizmaty w Polsce. W swojej ofercie posiada najprostsze rozwiązania – palety, kasety pojedyncze, rozwiązania bardziej rozbudowane – system kuferkowy / kasety do przechowywania palet, a także system De Luxe – kasety tematyczne na monety (np. rocznikowe, serie tematyczne), kasety na numizmaty (np. mennicy polskiej, skarbca mennicy polskiej). Poniżej opisujemy każde z rozwiązań:
 
Kasety na monety, pojedyncze:
Wykonane z drewna liściastego, wyłożone miękkim welurem (flokiem) zapobiegają rysowaniu kapsli monet. W zależności od rodzaju monet można w nich przechowywać od 12 do 40 szt. monet.
Kasety na monety pojedyncze - kliknij link obok: [ KASETY NA MONETY NUMIZMATO ]

 
Palety na monety:
Wykonane z materiału zapobiegającemu rysowaniu powierzchni kapsla / monety. Usztywnione „zatopioną” wkładką. Uzupełnieniem całości jest przezroczysta zasuwka zapobiegająca wypadaniu monet. Najtańsze rozwiązanie.
Palety na monety - kliknij link obok: [ PALETY NA MONETY ]

 
System kuferkowy – kasety do przechowywania palet:
Skrzynki drewniane wykonane z drewna liściastego ułatwiające przechowywanie palet. Cała kolekcja może znaleźć się w jednym miejscu. Nasza oferta obejmuje kuferki na 3, 5, 7 i 8 palet. Idealne rozwiązanie dla kolekcjonera, hobbysty, inwestora.
Kasety na palety - kliknij link obok: [ SYSTEM KUFERKOWY ]

 
Kasety numizmatyczne, rocznikowe - De Luxe:
Idealne rozwiązanie dla kolekcjonerów ceniących prestiż, bezpieczeństwo i wygląd kolekcji. Kasety przygotowywane przez zespół składający się z kolekcjonerów, projektantów oraz technologów – taki zespół wyklucza popełnienie błędów lub pomyłek (np. w zakresie zastosowanych materiałów, kolejności i ilości otworów, technologii produkcji, itp.).
Najbardziej zaawansowana technologia produkcji zastrzeżona w Urzędzie Patentowym. Kasety wykonane z drewna liściastego najwyższej jakości. Wnętrze wyłożone miękkim materiałem, które zapobiega rysowaniu monet / kapsli. Podpisy pod otworami wykonane technologią odciskania (farba nie wykrusza się). W wewnętrznej części wieka tasiemki (ułatwiające przechowywanie planu emisyjnego, własnych notatek itp.). Każda kaseta posiada napis na zewnętrznej części wieka, przypisujący ją do danej kolekcji. Dodatkowo kasety posiadają progi (tzw. przełamanie) ułatwiające wyjmowanie monet. Każda kaseta Numizmato De Luxe jest malowana kilkukrotnie a spód jest podklejony specjalnym materiałem, który nie ślizga się i nie uszkadza powierzchni na której postawiona jest kaseta.
Kasety na monety i numizmaty, De Luxe - kliknij link obok: [ KASETY NA MONETY DE LUXE ]

 
Kaseta na monety w gradingu, pojedyncza.
Wykonana z drewna liściastego. Wnętrze zostało wyłożone miękkim materiałem imitującym aksamit (flok). Materiał ten zapobiega rysowaniu powierzchni slabu. W tej kasecie można przechować także slaby w woreczkach strunowych. Skrzynka pomieści do 8 szt. monet.

 
Palety na monety w gradingu:
Wykonane z materiału zapobiegającemu rysowaniu powierzchni slabu. Usztywnione „zatopioną” wkładką. Uzupełnieniem całości jest przezroczysta zasuwka zapobiegająca wypadaniu monet. Najtańsze rozwiązanie, idealnie pasujące do systemu kuferkowego (opis poniżej).

 
System kuferkowy do przechowywania palet na monety w gradingu (kasety na kilka palet):
Skrzynki drewniane wykonane z drewna liściastego ułatwiające przechowywanie palet. Cała kolekcja może znaleźć się w jednym miejscu. Nasza oferta obejmuje kuferki na 2, 3 i 5 palet. Idealne rozwiązanie dla kolekcjonera, hobbysty, inwestora.


- lupy klasyczne, jubilerskie, nagłowne, podświetlane, z ultrafioletem - lupy
- wagi elektroniczne - wagi numizmatyczne
- suwmiarki elektroniczne -
suwmiarki numizmatyczne
- pudełka na monety -
pudełka na monety
- kapsle we wszystkich rozmiarach - od 14 do 65 mm -
kapsle
- albumy na monety dwuzłotowe -
albumy
- woreczki strunowe -
woreczki
- katalogi monet (w tym euro) -
katalogi monet

lupy w cenach od 5 zł - klasyczne, zegarmistrzowskie, jubilerskie, z podświetleniem LED, z lampą UV do sprawdzania banknotów i znaczków, nagłowne, mikoskopy, lupy składane wagi elektroniczne, bardzo precyzyjne, z klapką ochraniającą tackę wagi. suwmiarki elektroniczne, dokładne, mierzące z dokładnością 2 miejsc po przecinku. Wyposażone w głębokościomierz i ochronne, trwałe etui

Posiadamy także akcesoria Leuchtturm w hurtowej ofercie!:
Firma Leuchtturm powstała prawie 90 lat temu w Niemczech. Jest jednym z wiodących producentów akcesoriów numizmatycznych w swoim kraju. W swojej ofercie posiada także akcesoria filatelistyczne, oraz akcesoria dla innych hobbystów (np. zbierających kapsle od szampana). Wbrew obiegowej opinii nie istnieje firma Leuchtturm Polska. Na terenie naszego kraju sprzedaż odbywa się za pośrednictwem współpracujących sklepów, do których należy także nasz sklep numizmatyczny. Takie rozwiązanie skraca czas oczekiwania na produkt, a transakcja rozliczana jest w naszej, polskiej walucie.
 
Produkty Leuchtturm w naszym sklepie: [ Akcesoria numizmatyczne Leuchtturm ]  
 
W ofercie wyżej wymienionej firmy znajdują się następujące rozwiązania:
 
 1. Kasety na monety pojedyncze
 2. Palety na monety (nazywane także kasetami) – wykorzystywane oddzielnie, lub w tzw. systemie kuferkowym
 3. Kuferek na palety – do przechowywania wyżej wymienionych palet
 4. Kasety na monety wykonane z drewna (system szufladowy)
 5. Kasety „piętrowe” z serii HMK
 6. Quadrum – jeden kapsel do wszystkich monet
 
Kasety pojedyncze wykonane są z drewna i wyłożone miękkim materiałem (flokiem) zapobiegającym rysowaniu monet, lub kapsli monet. Kasety zazwyczaj mają kolor mahoniu. Stosowane nazwy handlowe – Volterra, Volterra de Luxe. Stosowane oznaczenie – HM
Produkty Leuchtturm w naszym sklepie: [ Kasety na monety Leuchtturm ] 
 
Palety na monety wykonane są z tworzywa sztucznego pokrytego „aksamitem” (flokiem). Posiadają przezroczystą pokrywkę, która zabezpiecza monety przed wypadaniem z otworów podczas transportu. Zapewnia także idealną przejrzystość – monety i numizmaty można oglądać bez otwierania palety. Palety posiadają otwory o średnicach większości dostępnych monet i numizmatów. Stosowane oznaczenie – MB
Produkty Leuchtturm w naszym sklepie: [ Palety na monety Leuchtturm ] 
 
Kuferki na palety są rozwiązaniem zapewniającym bezpieczeństwo i porządek w kolekcji. Wykonane z aluminium, lub z materiałów imitujących skórę - posiadają drzwiczki zamykane na kluczyk i uchwyt w górnej, środkowej części ułatwiający transport. Stosowane oznaczenia: MB Koffer 5, MB Koffer 10, MB KO 10. Liczba oznacza maksymalną ilość palet (MB).
Produkty Leuchtturm w naszym sklepie: [ Kuferki Leuchtturm ] 
 
Kasety na monety wykonane z drewna występujący w dwóch rodzajach, oznaczeniach handlowych – HMB – wykończone drewnem, oraz HMBG wykończone drewnem z przezroczystym wiekiem. Wykończone welurem (flokiem) w kolorze burgund. Występują w 12 rodzajach. Można je układać w systemie piętrowym.
Produkty Leuchtturm w naszym sklepie: [ Kasety na monety Leuchtturm ] 
 
Kasety HMK – wyposażone w dwie lub trzy tacki. Wykonane z drewna kasety na monety występujące w kilku wariantach, różniących się rodzajem tacek umieszczonych wewnątrz – zaczynając od najprostszych – wszystkie (dwie, lub trzy) tacki przeznaczone na taki sam rodzaj monet (np. 10 zł, grading itd.), po najbardziej popularne w Polsce – MIX – jedna tacka na monety kolekcjonerskie 10 zł, druga – 20 zł, trzecia – klipa. Kaseta w kolorze mahoniu, w środku wyłożona miękkim materiałem, imitującym welur (nie rysuje powierzchni monet, lub kapsli).
Najnowszym systemem jest Quadrum – prezentowany jako jeden kapsel (system) do wszystkich monet. Kapsle posiadają kształt kwadratu o boku 50 mm i pasują do kaset przeznaczonych na monety w holderach. Zmianie ulegają (co 1 mm) czarne wkładki wewnętrzne, perfekcyjnie dopasowane do wszystkich monet o średnicy od 14 do 41 mm. Kapsel jest odporny na zadrapania. Wymiary: 50 x 50 x 6,25 mm. Stosowane oznaczenie – Quadrum.
Produkty Leuchtturm w naszym sklepie: [ System Quadrum Leuchtturm ] 
 
Uwaga: Leuchtturm produkuje także akcesoria dla innych hobbystów:
 1. Albumy do kart pocztowych Maximum, Grande, Optima. Kuferki do przechowywania kart, kart pocztowych i płyt CD
 2. Albumy i klasery do dokumentów, papierów wartościowych, certyfikatów – Klasery Folio, Classic grande, Multi
 3. Albumy, klasery, kapsle, palety i kasety do kapsli po szampanie, piwie i innych (Champagnerdeckel)
 4. Klasery, walizki i kasety na żetony z kasyn (casino – chips)
 5. Kasety, palety, walizki do zegarków, medali, biżuterii i minerałów (sonstiges sammelrzubehor)
 6. Kompletny asortyment akcesoriów filatelistycznych (zubehor fur philatelisten).
Wykorzystano materiały prasowe i reklamowe Leuchtturm
 
Kolekcjonerze, NUMIZMATO!

Statystyka:
Przeglądano: 7627
Ilość komentarzy: 0
Napisz recenzję PowrótDalej
Koszyk
   ... jest pusty
Logowanie
E-mail:
Hasło:


Bezpieczne logowanie

Rejestracja konta

Przypomnienie hasła
Podaj dalej


Polecamy
Skup monet, skup banknotów
Skup monet, skup banknotów
Skup monet,
Numizmatyka
Monety NBP 2020
50 zł Zygmunt III Waza SSA
500 zł Zygmunt III Waza SSA
50 zł Zaślubiny Polski z Bałtykiem
10 zł Katyń Palmiry 1940
10 zł Smoleńsk Rocznica Tragedii
100 zł Smoleńsk Rocznica Tragedii
10 zł Jan Paweł II Rocznica UNCJA
10 zł Jan Paweł II Rocznica Urodzin
500 zł Jan Paweł II Rocznica Urodzin
50 zł Kościół Mariacki w Krakowie
5 zł Kościół Mariacki w Krakowie
20 zł Złotówka Augusta III
10 zł Stanisław Głąbiński
20 zł Węgrów Polskie Termopile
10 zł NSZZ Solidarność Rocznica
20 zł Bitwa Warszawska 1920
10 zł Wolność i Niezawisłość
10 zł Krzysztof Klenczon kwadrat
10 zł Krzysztof Klenczon okrąg
10 zł Stanisław Grabski Ekonomiści
10 zł Leopold Caro Ekonomiści
20 zł Antonina Hoffmann Aktorki
10 zł Mieczysław Dziemieszkiewicz
10 zł Wincenty Witos Niepodległość
100 zł Wincenty Witos Niepodległość
5 zł Pałac Branickich Białystok
50 zł Władysław IV Waza SSA
500 zł Władysław IV Waza SSA
10 zł KL Warschau Ofiarom Obozu
Aktualności
Abonament numizmatyczny 2022 r. na monety NBP
Kaseta rocznikowa 2020, Numizmato De Luxe
Katalog MONETY RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ 1919-1939
20 500 zł 2021 r. - Lech Kaczyński. Warto być Polakiem
10 zł 2021 Ferdynand Zweig, Adam Krzyżanowski i Adam Heydel
10 zł 2021 100. rocznica Konstytucji marcowej
  28 marca 2023       
Internetowy i stacjonarny sklep numizmatyczny, Warszawa - Numizmato.pl oferuje Numizmatykom srebrne i zlote kolekcjonerskie monety polskie i zagraniczne, monety euro, monety PRL, miedzywojenne. Proponujemy Numizmatykom promocje, rabaty, nowe produkty - monety, numizmaty, abonament numizmatyczny, akcesoria numizmatyczne Leuchtturm, oraz naszej produkcji np. rocznikowe. Numizmatyka to Twoje hobby? To miejsce dla Ciebie! W Numizmato.pl znajdziesz m. in.: monety, banknoty, kasety na monety, palety, lupy, kapsle, wagi, suwmiarki, woreczki strunowe i wiele innych. Zapraszamy kazdego Numizmatyka do skorzystania z oferty!

Drogi Użytkowniku, w ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

[zamknij]