|
10 zł - Dziękujemy służbie zdrowia za poświęcenie w czasie pandemii COVID-19
Nominał: 10 zł
Stop/próba: Ag 925
Masa: 14,14 g
Wymiary: 32 mm
Stempel: lustrzany, druk UV
Nakład: do 10.000
Data wprowadzenia do obiegu: 15 grudnia 2021 r.
Stan: I (menniczy) / L
Srebrna moneta kolekcjonerska wyemitowana dla uczczenia medyków za walkę z pandemią COVID-19 .
Uwaga! Fotografia monety ma charakter poglądowy i ogólny, może więc odbiegać np. kolorystycznie od oryginału. Szczegóły dotyczące stanu zachowania znajdują się w opisie monety.
Moneta w zestawie z certyfikatem i w eleganckim oryginalnym etui NBP. |
|